Як дружківчани відзначали потрійне свято: День захисника України, Покрову та День козацтва

Дружківка має славне історичне минуле. Ще на початку 17 століття легендарний козак Дружко заснував на цих землях козацьку варту, тому місто по праву вважається козацьким.  Любов до Батьківщини, якою керуються наші захисники, народжується ще в дитинстві.

Саме тому наші освітяни та працівники культури приділяють велику увагу патріотичному вихованню дітей. Протягом тижня напередодні Дня захисника України, Дня козацтва та величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці у закладах освіти та культури традиційно проходили заходи з нагоди свят.

У у закладах культури та навчальних закладах міста заходи проходили в очному форматі на відкритому повітрі за участю військовослужбовців та представників ветеранських організацій: козацькі забави, спортивно-розважально-пізнавальні та конкурсні програми, історичні та військово – патріотичні ігри, військово-спортивні змагання, фотовиставки, виставки літератури та малюнків, церемонії урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих захисників України. Також учні взяли участь в обласному челенджі з хештегом #ВітаємоЗахисників! та у дистанційному загальноміському конкурсі-флешмобі «Нащадки славних козаків». Проходила міська виставка емблем «Слава козацька вічно жива» та пізнавально – ігрова мандрівка, брейн – ринг, сократівські бесіди, виховні години із запрошенням військових – захисників, майстер – класи, конкурси малюнків та різноманітні акції.

13 жовтня в актовому залі палацу культури «Етюд» відбувся урочистий концерт, присвячений Дню Захисника України. Серед почесних гостей були секретар міської ради Володимир Григоренко, представники депутатського корпусу, керівники підприємств міста, військовослужбовці різних військових підрозділів, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС, громадськість міста тощо.

На початку заходу до святкової зали внесли найбільшу святиню для кожного військовослужбовця - Державний Прапор України. У наші дні він є супутником Перемоги, який гордо здіймається над звільненими від ворога територіями. Державний символ, який супроводжували військовослужбовці Дружківськового міського військового комісаріату, присутні вшанували стоячи. З вітальним словом до гостей свята звернувся Володимир Григоренко, який побажав усім присутнім міцного здоров'я, добробуту та мирного неба. Хвилиною мовчання присутні пом’янули загиблих українських героїв. Потім традиційно відбувся урочистий концерт. До свята дружківські артисти підібрали особливі номери, які піднімали патріотичний дух, роблячи незламну волю наших хлопців ще міцнішою.

14 жовтня з нагоди свята в рамках реалізації проєкту «Сприяння реаізації стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку Дружківської ОТГ» проходитиме ярмарок – продаж харчових продуктів фермерів.

 

IMG_2871.jpg

IMG_2885.jpg

IMG_2874.jpg

IMG_2890.jpg

IMG_2889.jpg

IMG_2887.jpg