У місті Дружківка триває реалізація інвестиційного проєкту

У Дружківці триває втілення проєкту «Комплекс заходів, направлених на оптимізацію роботи УСЗН Дружківської міської ради шляхом створення електронного архіву та електронної черги онлайн». Цей проєкт реалізується громадською організацією «Патріоти Дружківки» за підтримки  громадської організації «Взаємодія-Плюс» у межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Партнером ГО «Патріоти Дружківки» є міське Управління соціального захисту населення, яке бере участь у співфінансуванні проєкту в негрошовій формі (у вигляді обладнання) та забезпечить сталість проєкту – подальше утримання, експлуатацію та технічне обслуговування електронного архіву та онлайн-черги.

Проєкт спрямований на покращення умов належної організації архівного процесу управління соціального захисту населення, зменшення витрат часу на обслуговування дружківчан за рахунок швидкого доступу до архіву, зменшення черг очікування та зниження соціальної напруги. У межах проєкту передбачається закупівля обладнання для зберігання оцифрованих документів архіву, програмного забезпечення для оцифрування та створення онлайн-черги.

Від початку реалізації проєкту було також: проведений конкурсний відбір постачальників обладнання та програмного забезпечення для створення електронного архіву, укладений договори з постачальниками, здійснено часткову оплату за обладнання та програмне забезпечення для створення електронного архіву, отримано та здійснено передачу обладнання та програмного забезпечення Управлінню соціального захисту населення.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс