Звернення секретаря міської ради Володимира Григоренка

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів.

Радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень комунікації і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. Завдяки Вашій щоденній, наполегливій праці мешканці міста мають можливість отримувати та обмінюватися інформацією, брати активну участь у житті Дружківки, користуватися сучасними послугами зв’язку.

Вже рік у нашому місті працює радіо. Цей світ зазвичай невидимий, його можна тільки почути. Тут є мікрофони, студія, пульти та кнопки, коридори, ньюзруми та кабінети. І є голоси, що звучать крізь приймачі та в навушниках. Цим голосам ми віримо та любимо їх. Дякую ведучим, редакторам, а також усім, кого в ефірі не чути, і хто забезпечує можливість звучання сотням метрів дротів або іншим засобами зв'язку.

З професійним святом, шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку. Від щирого серця бажаю щастя, добробуту, миру та злагоди в оселях, невичерпної енергії, професійних досягнень. Нехай ваша творча, натхненна праця приносить вам велике задоволення і щиру повагу від людей!