Зима близько: де у Дружківці працюватимуть пункти обігріву

За даними Українського Гідрометцентру поточний тиждень розпочнеться з поступового зниження стовпчиків термометрів до мінусів. Також прогнозується мокрий сніг протягом тижня.  Тож саме в такий час серед  найактуальніших питань є необхідність  допомогти людям, що опинилися в складних життєвих обставинах пережити наслідки негоди. 

Якщо ви побачите людину, яка замерзає, будь ласка, сповістіть медиків, поліцію або доставте потерпілого за наступними адресами:

 

ВІДОМОСТІ

щодо розташування та режиму роботи пунктів обігріву у м.Дружківка

 

№ з/п

Вид пункту

Підприємство, установа, організація

Адреса

Режим роботи

 

1.

Мобільний (УСБ-56)

ДПРЧ-45

вул.О.Тихого (район автовокзалу)

цілодобово

2.

 

Центр обліку бездомних громадян

вул.Індустріальна,14

цілодобово

3.

 

КЛПУ «Дружківська міська клінічна лікарня №1»

вул. Котляревського, 151

цілодобово

4.

Стаціонарний

КЛПУ «Дружківська міська лікарня №2»

вул. Машинобудівників, 56

цілодобово

 

 

    Також, нагадуємо мешканцям міста, що у Дружківці  вже понад 11 років функціонує Центр обліку бездомних осіб та будинок нічного перебування. Це особлива, спеціалізована установа, яка утримується коштом міського бюджету та опікується тими, хто з різних причин залишився «просто неба», хто повернувся з місць позбавлення волі, не має документів, втратив родинний зв’язок, роботу, і залишився сам на сам зі своїми проблемами. У холодний період у Центрі додатково готуватиметься гаряча їжа, при сильних морозах встановлюватимуться додаткові  ліжко-місця. Тож якщо ви бачити людину, що потребує допомоги, не проходьте повзж неї: допоможіть дістатися або пункту обігріву, що працює цілодобово або Центру обліку бездомних осіб та будинок нічного перебування (вул.Індустріальна,14, т. (06267) 4-27-70) .