Інформаційне повідомлення про підготовку проєкту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2021 рік

Виконавчий комітет Дружківської міської ради на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розробляє Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю  на 2021 рік.

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (далі – Порядок), органи виконавчої влади щороку складають орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю (далі – орієнтовний план) з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроєктних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю. Орієнтовний план оприлюднюється на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади та в інший прийнятний спосіб. Консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку держави, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів. При розробці орієнтовного плану будуть враховані пропозиція від громадської ради та інститутів громадянського суспільства.

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо до 10 грудня 2020 року включно підготувати пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю  на 2021 рік. Під час формулювання пропозицій просимо: вказати найменування інституту громадянського суспільства або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, контактні дані (телефон, електронна пошта); зазначити суть та обґрунтування питання, вирішення якого потребує проведення консультацій з громадськістю; зазначити орієнтовний період проведення консультації; надати відповідні матеріали (у разі наявності).

Пропозиції можна надіслати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або  надати до відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань каб.303а, вул.Соборна, 16, м.Дружківка.