Звернення міського голови Володимира Григоренка з нагоди новорічних свят

Шановна громадо!

Новий Рік – чарівне свято, і саме на нього ми покладаємо усі свої головні надії і мрії. Адже це, безумовно, нові можливості, цілі та плани, нові успіхи. Рік, що минув, був досить непростим для всіх нас: пандемія, карантинні обмеження, певна розгубленість суспільства тощо. Та все ж ми гідно витримали усі випробування та виклики й попри фінансову нестабільність Дружківка продовжувала поступовий рух вперед. Багато хто з вас працював дистанційно, онлайн і офлайн.

Але ж ніяк не позначилися перепитії сьогодення на професіоналізмі, результативності та працьовитості мешканців  нашої громади. Тож скажемо «Дякую» старому року за все добре, що в ньому було. А що було складним і важким – зробило нас сильнішими. Нам є чим пишатися, але є й над чим працювати. Знаю, що разом ми втілимо у життя всі наші плани та задуми.

Нехай 2021 рік принесе країні мир, а нашій громаді приємні зміни, вірних друзів,  багато добра та любові. Від щирого серця бажаю, щоб кожен день був наповнений тільки світлими подіями, посмішками, щастям й, звичайно, здоров’ям! Впевненості у завтрашньому дні та своїх власних силах. Хай новорічні свята дарують тепло та радість, а поруч завжди будуть близькі люди. З Новим роком!