В управлінні соціального захисту Дружківки створені електронний архів та електронна черга онлайн

У Дружківці завершений проєкт «Комплекс заходів, направлених на оптимізацію роботи УСЗН Дружківської міської ради шляхом створення електронного архіву та електронної черги онлайн». Він спрямований на покращення умов організації архівного процесу управління соціального захисту населення, зменшення витрат часу на обслуговування громадян шляхом швидкого доступу до архіву оцифрованих документів, а також запровадження можливості попереднього запису на прийом до спеціалістів управління.
У межах  проєкту придбано обладнання для зберігання оцифрованих документів архіву та програмне забезпечення для створення електронного архіву справ отримувачів державних соціальних допомог та попередньої онлайн-реєстрації до системи керування чергою управління.
 
Проєкт реалізований ГО «Патріоти Дружківки» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальний бюджет проєкту склав 208 358 грн. Партнером ГО «Патріоти Дружківки» є управління соціального захисту населення, яке брало участь у співфінансуванні проєкту в негрошовій формі.
 
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP #ВзаємодіяПлюс