У Дружківці почалися роботи з оновлення одного з центрів соціальних послуг

У Дружківці розпочались ремонтні роботи у Східному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, в якому планується розширення переліку соціальних послуг. Оновлення центру - другий компонент проєкту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді”, який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW).
Під час першого етапу команда проєкту разом із громадою визначала, які послуги необхідні мешканцям, розробляла програму розвитку соціальних послуг та навчала соціальних працівників.
  
Після ремонту центр стане більш доступним для людей з інвалідністю. Окрім того, у центрі запрацюють нові соціальні послуги, які потрібні мешканцям Дружківки. Зокрема планується запровадження:
  • послуги тимчасового денного перебування дітей з інвалідністю та дітей із сімей у складних життєвих обставинах (до 4 годин);
  • послуги раннього втручання (для дітей від 0 до 4 років);
  • послуги з розвитку позитивного батьківства (батьківські зустрічі, навчання батьків).
     Також у центрі будуть надаватись послуги, які і раніше були доступні у громаді. Зокрема, соціальний супровід, послуги психолога і логопеда, послуга патронату, соціальне консультування та інформування, послуги реабілітаційного центру. Соціальні працівники пройшли навчання для того, щоб  більш  ефективно і якісно надавати допомогу мешканцям громади. Центр розташований за адресою: м.Дружківка, вул. Тверська, 6. Проєкт СПІЛЬНО проводить ремонтні роботи на першому поверсі будівлі. На ремонт і облаштування відремонтованих приміщень проєкт виділив майже 2,5 млн грн.  Відкриття оновленого центру заплановано на літо 2021 року.
     Проте і зараз мешканці можуть звернутись за соціальними послугами у громаді. Дізнатися більше про послуги доступні у Дружківці можна за адресою вул. Соборна, 16, або зателефонувавши:
Центр соціальних служб  +380 (6267) 3-15-43
Центр надання адміністративних послуг +380(06267) 4-27-81
Служба у справах дітей +380 (6267) 5-41-50, +380 (6267) 4-21-88
 
Дізнатися більше про соціальні послуги, хто на них може розраховувати та які вони бувають можна за посиланнями: