У Дружківці обговорили питання стану зовнішньої реклами

13 січня 2020 року під керівництвом міського голови Володимира Григоренка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради у новому складі,  під час роботи якого обговорили важливі питання життєдіяльності міста. Одним з таких питань стало питання стану зовнішньої реклами у Дружківці.
Заступник начальника управління житлового та комунального господарства міста Олексій Ковальов зазначив, що наразі на території Дружківки діють 60 дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Протягом минулого року до міської ради надійшло 35 заяв щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами: надано 10 дозволів, 5 заяв залишено без розгляду, по 3 заявах  продовжений строк пріоритету та 17 заяв знаходяться на доопрацюванні у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам встановленим п. 22 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України.
До місцевого бюджету за розміщення зовнішньої реклами протягом поточного року надійшло 330,8 тис. грн. Заборгованість по платі за тимчасове використання місць для розміщення об’єктів зовнішньої реклами становить 201,5 тис. грн. Спільно з Краматорською місцевою прокуратурою управління житлового та комунального господарства постійно проводить претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованості за розташування рекламних засобів.
Також Олексій Ковальов зауважив, що з порушенням розміщуються  рекламні листівки на електричних опорах, зупинках громадського транспорту та житлових будинках, на площах та алеях. Такий вид реклами веде до забруднення міста та порушення правил його благоустрою. Балансоутримувачами об’єктів постійно проводиться робота щодо недопущення розклеювання листівок та очищення від них об’єктів благоустрою. Щотижня проводиться огляд зупиночних павільйонів та опор контактної мережі на предмет наявності оголошень. Також робота з виявлення несанкціонованої реклами та її видалення ведеться в багатоквартирному житловому секторі. Щороку при підготовці міста до весняно - літнього періоду комунальними підприємствами міста здійснюються роботи  з  відновлення  дошок - видалення старих оголошень та їх фарбування.
Виконавчий комітет Дружківської міської ради нагадує, що офіційним місцем безкоштовного розміщення приватних оголошень у місті є дошки оголошень: вул. Соборна (район ДК «Етюд»); вул. Залізнична (район трамвайного кільця); вул. Соборна (район житлового будинку № 15); вул. Космонавтів (на перехресті з вул. Енгельса Ф.); вул. Машинобудівників (на перехресті з вул. Космонавтів).