« На хвилях кольору»  

    У Дружківці у Донецькому обласному художньому музеї  запрацювала виставка молодої художниці Вікторії Ал-Джанабі.

    22 лютого відбулося урочисте відкриття виставки «На хвилях кольору». Захід зібрав чимало поклонників художнього мистецтва.

Привітати художницю завітав депутат Верховної Ради України Валерій Гнатенко, міський голова Володимир Григоренко та колеги, учні художниці та всі, хто знається на мистецтві.

    Хто ж така і що відомо про Вікторію Ал-Джанабі?

    Вікторія — художник-портретист, художник-пейзажист, багато працює над натюрмортами. Вона легко поєднує штучну абстракціоністську манеру з чистим реалізмом, а це — свідчення професійної зрілості. Працює у різних напрямах, використовуючи акрил, акварель, чорно-біла, кольорова графіка, об’ємно-просторові картини. Великий вплив на становлення стилю малювання Вікторії Ал-Джанабі мав Заслужений художник України, член НСХУ Володимир Симоненко.

    Вищу освіту здобула у Луганському Національному університеті, Інституті культури та мистецтв. Під час навчання ставала переможцем і лауреатом художніх конкурсів. Після закінчення університету Вікторія Ал-Джанабі повернулася до Дружківки, де стала керівником гуртка «Малюнок і живопис» у Центрі дитячої та юнацької творчості. Здобувши звання керівника народного художнього колективу, продовжує активну патріотичну діяльність, прививаючи повагу та любов до Батьківщини. Про це свідчать подяки та грамоти від Міністерства культури, Міністерства освіти і науки України, а також подяка від Фонда пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира УПЦ.

    Брала участь в різноманітних художніх виставках на теріторії України. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях як у нашій країні, так і за її межами.

    Енергію природи, її силу зображено на численних пейзажних полотнах. Як правило, це гори, річки. Через пейзаж художниця освідчується у любові до своєї Батьківщини. У роботах жанру портрету чітко простежується психологічна лінія переплетена з фантазійними образами, яка підкреслюється експресійною манерою написання картин.

  Виставка працюватиме у приміщенні ДК «Етюд»  до 21 березня 2021 року з 08.00 до 17.00.

 IMG_20210222_151015.jpg

IMG_20210222_150759.jpg

IMG_20210222_150617.jpg

IMG_20210222_152137.jpg

IMG_20210222_152040.jpg