Результати попереднього дослідження розвитку громади представили на засіданні робочої групи з розробки Стратегії

20 травня 2021 року за участю керівництва міста, членів робочої групи, громадськості в онлайн форматі  відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Дружківської міської територіальної громади. Дана форма заходу обрана у зв’язку з карантинними обмеженнями.

     Національним експертом із стратегічного планування розвитку територій Григорієм Перервою були представлені  результати попереднього (кабінетного) дослідження соціально-економічного розвитку громади. Також мова ийшла про необхідність проведення  анкетного опитування громади і бізнесу. За підсумками засідання робочої групи  було вирішено доопрацювати результати дослідження з поглибленням акцентів на гендерних особливостях громади; узгодити цифрові показники за окремими секторами економіки і соціальної сфери, доповнити їх; використати матеріали Гендерного профілю Дружківської громади і інших досліджень по громаді.

      З 22 квітня розпочинається анкетне опитування, яке триватиме до 30 квітня з подальшою обробкою анкет. Бланк анкети  можна буде отримати  у відділі економічного розвитку (вул.Соборна, 16, каб.213;  електронна адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

IMG_20210420_100230.jpg

IMG_20210420_100216.jpg