У Дружківці з’явився ґендерний профіль

Ґендерна рівність – комплексне явище. Результати та наслідки ґендерної нерівності відображаються на усіх сферах нашого життя, незалежно від того, стосується це чоловіків чи жінок, дітей чи дорослих.

Для досягненння справжньої ґендерної рівності, потрібні не лише зміни на законодавчому та політичному рівнях, а й розуміння складних і не завжди очевидних форм вияву ґендерної нерівності та визнання її масштабних наслідків. Отже, робота щодо впровадження ґендерного підходу починається з визнання ґендерної рівності як одного з основних аспектів сталого людського розвитку та забезпечення прав людини.

    Протягом 2020 року Дружківка працювала над створенням ґендерного профілю і рішенням міської ради від 31 березня він був прийнятий. Профіль складається з декількох розділів, які дозволяють ознайомитися з загальними показниками розподілу населення Дружківки за статтю, віком, зайнятістю та безробіттям та іншими показниками, що враховують ґендерний підхід.

   Рішення про затвердження ґендерного профілю розміщено за посиланням https://druisp.gov.ua/2017-02-06-14-02-52/10014:j67gf23