Дистанційне навчання для школярів подовжено до 11 травня

На засіданні спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під керівництвом заступника міського голови Олега Полякова, що відбулося 29 квітня 2021 року розглянута інформація щодо епідеміологічного стану на території Дружківської міської територіальної громади. Кількість осіб, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19 по громаді не зменшується, тож прийняти рішення продовжитим дистанційну форму навчання у  закладах середньої та позашкільної освіти до 11 травня 2021 включно.

Також залишаються чинними попередні рекомендації щодо дотримання карантинних вимог, прийнятих на засіданні 15 квітня 2021 року:

https://druisp.gov.ua/novini/2920-posilenni-karantinni-obmezhennya-podovzheni-do-30-kvitnya-2021-roku

    Дружківська міська рада звертається з проханням не нехтувати правилами, рекомендованими Міністерством охорони здоров'я, дотримуватися соціальної дистанції, користуватись масками та антисептиками. Адже саме ці заходи можуть зберегти життя.

Не будьте легковажними щодо свого здоров’я, бережіть себе!   Щоб запобігти захворюванню на COVID-19, необхідно дотримуватися простих правил:

мити руки з милом понад 20 секунд;

не торкатися руками очей, носа, рота;

чхати й кашляти - у згин ліктя або прикриваючи рот і ніс серветками;

регулярно провітрювати приміщення;

дезінфікувати поверхні;

дотримуватися дистанції у 1 - 1,5 метри з людьми;

уникати рукостискань, поцілунків, обіймів;

носити захисну маску в громадських місцях.

   При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

   Бережіть себе та своїх рідних!