У Дружківці напередодні Дня Перемоги привітали ветеранів зі святом

76 років тому закінчилась найстрашніша в історії людства війна. Війна, за яку заплачена непомірна ціна й справжні масштаби якої до цього часу неможливо усвідомити. Мільйони українців робили все для наближення весни 1945 року: хтось віддав своє життя заради перемоги, інші - в тилу кували броню, збирали літаки, танки, снаряди для фронту. У повоєнний час створювали своїми руками все, що ми зараз маємо: будинки, школи, дитячі садки, дороги. Все це вони зробили заради нас, своїх дітей і онуків. І сьогодні ми відзначаємо вже 76 переможну весну.

Багато років поспіль у Дружківці є традиція – напередодні 9 травня дарувати святковий настрій ветеранам, які самі вже не можуть відвідати урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги. З кожним роком живих свідків тієї страшної пори стає все менше. На сьогодні у Дружківці залишилось всього п’ять учасників бойових дій у Другій світовій війні.

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги заступниця міського голови Наталя Виниченко разом із представниками управління соціального захисту населення традиційно привітала ветеранів міста – учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, а 7 травня  року міський голова Володимир Григоренко, голова міської ради ветеранів Леонід Захватов та голова громадської організації роботодавців підприємців Олександр Шейко відвідали учасників страшних битв, щоб зігріти їх душі моральною та матеріальною підтримкою.  Вітаючи ветеранів зі святом, гості для кожного знайшли тепле слово вдячності за мужність, патріотизм та безмежну любов до Батьківщини.

«Друга світова війна торкнулася кожної української родини, у всіх нас є історії, пов'язані з гіркотою втрат і поневірянь. Ви живі свідки війни, приклад мужності та героїзму для молодого покоління, зразок життєвої стійкості, сили духу й любові до рідної землі. Бажаю, щоб вас не турбували бойові рани, не щеміли серця тривожними спогадами, а сьогодення було мирним і безхмарним», - наголосив міський голова.

З радістю зустрівши гостей, ветерани розповідали про свій бойовий шлях, про побратимів та про те, як доводилося виживати у часи воєнного лихоліття та повоєнні роки. Володимир Григоренко поцікавився їх самопочуттям, запитав про проблеми та потреби. Зі свого боку ветерани висловлювали вдячність за увагу до них, міцно тиснули руку та дякували за те, що завжди вітають та пам’ятають про них. З нагоди свята Дня перемоги над нацизмом всім ветеранам були вручені подарунки.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет приєднується до привітань й бажають ветеранам Другої світової війни, які подарували нам щастя жити під мирним небом, родинної злагоди, міцного здоров’я, оптимізму та довголіття.

07052021_640_4.jpg

IMG_20210507_105355.jpg

IMG_20210507_110302.jpg

IMG_20210507_110420.jpg

IMG_20210507_110603.jpg