Привітання міського голови Володимира Григоренка з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі земляки!

 Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го. Саме з тієї пори 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти й болю, а також безмежної радості та гордості за наш народ.

Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. Невпинно наближається й той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, тому закликаю кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам. Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

Бажаю вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова та побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

  

Міський голова                                                                                                                               В.Б.ГРИГОРЕНКО