Перша хвилина миру у Дружківці

Дружківська міська територіальна громада відзначила День пам’яті та примирення. 8 травня 1945 року Дружківка разом із всією Україною та іншими демократичними державами світу відзначила День пам’яті та примирення. Цього дня у сквері Перемоги за участі народного депутата України Валерія Гнатенка, представників міської влади на чолі з міським головою Володимиром Григоренком, представників депутатського корпусу та громадськості проведена Всеукраїнська акція «Перша хвилина миру».

Присутні зібралися біля братської могили радянських воїнів Південно – Західного фронту, щоб від імені всієї громади вшанувати подвиг українського народу та його визначний внесок у перемогу в Другій світовій війні. Запалили свічки і лампадки й хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто боровся з нацизмом.

 Валерій Гнатенко звернувся до кожного з проханням пам’ятати та щороку приходити до вічного вогню заради своїх дітей, аби й молоде покоління знало ціну перемоги, яка була сплачена для визволення нашої країни. «У цій війні проти нацизму відійшло у вічність близько 8 мільйонів українців. Поіменно ми їх не можемо згадати, але перед Богом їх імена відомі. Я глибоко впевнений, що жодна ідея, революція, переконання неварті людських життів, а суперечки потрібно вирішувати тільки мирним шляхом», - наголосив народний обранець.

Під час промови Володимир Григоренко побажав, щоб світло від свічок та лампадок, запалених у цей день, стало символом щирої вдячності та світлої пам’яті за мільйонами людських життів, які забрала Друга світова. «Бажаю всім вам у цей день найголовнішого -   мирного життя в нашій державі! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. А ми, сучасне покоління, повинні зберегти пам'ять про ту страшну війну, про мільйони загиблих українців - наших дідів та прадідів, які дали нам життя. Мир, свобода, незалежність достаються дорогою ціною. Пам’ятаймо про це!»- зазначив міський голова.

Світла пам'ять всім загиблим у роки Другої світової війни. Низько схиляємо перед ними голови!

 IMG_4877.jpg

IMG_20210508_200228.jpg

IMG_8719.jpg

IMG_20210508_200035.jpg

IMG_8720.jpg