Шановні мешканці Дружківської територіальної громади!

У нас для вас є гарна новина!

Дружківська мистецька школа пройшла конкурсний відбір у проєкті «Наша громада», подавши на розгляд комісії проєкт - ! MUSICARTFESTINDRUZHKIVKA 

Детальніше про проєкт

MUSICARTFESTinDRUZHKIVKA

На просторі арт-фестивалю об’єднаються інтерактивно-розважальна зона, відкритий університет, зона вуличної їжі та музична сцена. Гості фестиваля залучатимуться до всіх напрямків мистецтва. Проводитимуться конкурси, концерти, флешмоби, виставки, майстер-класи, лекції, практичні заняття, екскурсії. Створюватимуться публічні майданчики, де активна молодь різного віку зможе відкрито розповісти про свої потреби, традиції і поділитися культурною спадщиною свого народу.

Реалізація проєкту дасть змогу на більш високому рівні викладати уроки в мистецькій школі. Організація та проведення фестивалю «MUSIC-ART FEST in DRUZHKIVKA» дозволить реалізувати чимало мистецьких колаборацій з митцями інших громад України, дозволить учням всіх відділень дружківської мистецької школи проявити себе у нових видах творчості.

Локації будуть доступні людям з обмеженими фізичними можливостями. Також даний проєкт об’єднає ВПО, людей з інвалідністю, соціально незахищені верстви населення, молодь, літніх мешканців шляхом участі у культурних та соціальних заходах, ініційованих від сердця Дружківської громади - мистецької школи.

Відкриймо мистецьку, туристичну та гостинну Дружківську громаду для всіх громад України! Нехай у рідній громаді вирує життя! 

Щоб проголосувати вам потрібно:

  1. Зареєструватися на сайті otg.fakty.com.ua
  2. Зайти на сторінку громади, за яку хочете проголосувати
  3. Натиснути кнопку "Проголосувати"

До речі, ви можете віддати свій голос за 5 різних громад!

Голосування триває до 23:59 31 травня.

Виборці оберуть 13 громад-фіналістів!

Ще 13 фіналістів - визначить журі. 

Деталі: https://bit.ly/3vXEkYy