Цікаві ігри та конкурси, аніматори та подарунки, ходулісти та атракціони, святковий концерт та фаєр-шоу: незабаром Дружківка відзначатиме свято дітей!

Ох і квапиться літо до нас! Сонцем осяяне, суницями присмачене, росами вмите, зустрічами з друзями звеселене, відпочинком та розвагами начинене.  І поспішає воно подарувати нам три місяці літніх теплих днів. А починається літо завжди зі свята - Міжнародного Дня захисту дітей!

Напередодні свята дітей ворота міського парку культури та відпочинку відчиняться навстіж, аби впустити веселу юрбу малечі, щоб вже через кілька хвилин паркова зона сповнилась щасливим щебетом, музикою, сміхом, і всюди майоріли строкаті бантики та картузики, а понад усім цим дійством пливли кольорові повітряні кульки.

На маленьких дружківчан, їх батьків та гостей міста чекають багато цікавих подій: ігри та розваги, конкурси, аніматори, подарунки, ходулісти та атракціони. Зі сцени звучатиме концертна програма від кращих творчих колективів міста, а наприкінці свята відбудеться яскраве фаєр-шоу. Тож із задоволенням запрошуємо маленьких мешканців громади та їх батьків на святкові забави!

Міський парк культури та відпочинку

30 травня з 16.00 до 20.00

(з 18.00 - святковий концерт, 20.00 фаєр-шоу)