Бюджет участі-2021: етап подання громадських проєктів завершено

19 травня під керівництвом заступника міського голови Олега Полякова відбулося засідання робочої групи з питань Громадського бюджету Дружківської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки. Нагадаємо, що вже 4 рік поспіль у Дружківці успішно працює проєкт «Бюджет участі».

Його мета залучити мешканців до розподілу міського бюджету. За цей час вже реалізовано низку важливих для громади проєктів. У 2021 році Дружківка продовжує створювати комплексні умови для самоорганізованих громадян, які хочуть робити місто кращим. 

Протягом місяця мешканці громади, які мали бажання втілити свої проєкти у життя, подавали їх для реалізації у цьогорічному циклі бюджету участі. Наразі етап подачі проєктів вже завершився. Так, на участь у проєкті дружківчани подали 45 ідей, серед яких: 21 проєкт - вартістю до 100 тис.грн. на суму 1 953 044 грн. та 24 проєкти - вартістю до 200 тис. грн. на суму 4 533 782 грн.

Найбільше подано проєктів, націлених на покращення умов життєдіяльності та соціальної згуртованості мешканців громади, їх 15; наступною за кількістю категорією є благоустрій мікрорайонів, сіл та селищ, вулиць та зон відпочинку, їх 14. Також були проєкти по організації дозвілля – 9; покращенню екологічної ситуації у громаді – 3; збереженню та відновленню історично-культурної спадщини громади – 1 та інші суспільно-корисні проєкти – 3.

Наступним кроком став розподіл цих проєктів профільним виконавчим органам міської ради відповідно до їх повноважень для здійснення попереднього аналізу на предмет правильності визначення вартості, повноти заповнення форми, можливості реалізації (проходження експертизи) та інші.

Так, під час засідання робочої групи було вирішено передати на подальшу експертизу до профільних виконавчих органів міської ради 21 проєкт, адже 24 проєкти не пройшли попередню перевірку й були відхилені від участі у конкурсі. Основні причини відмови – проєкти не є загальнодоступними та направлені на задоволення потреб обмеженої групи осіб.

Тож, які саме проєкти втілять у життя вирішить незабаром дружківська громада. Мешканці зможуть проголосувати за ту чи іншу пропозицію  з 15 по 30 липня 2021 року. З повним переліком проєктів, поданих до Громадського бюджету на 2021 рік можна ознайомитися за посиланням: https://budget.e-dem.ua/1411700000

IMG_4892.JPGIMG_4886.JPGIMG_4894.JPG