«До уваги отримувачів житлової субсидії на сплату житлово-комунальних послуг!

Призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія: надавалась у грошовій безготівковій формі; призначалась за фактичним місцем проживання осіб (орендарі, внутрішньо переміщені особи); призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, субсидію буде перепризначено автоматично.

З метою уникнення в подальшому повернення неправомірно нарахованих сум житлової субсидії, громадяни, яким субсидію буде призначено автоматично зобов’язані до 01.09.2021 року повідомити управління про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається, зокрема: наявність автомобіля з дати випуску якого пройшло менше 5 років або наявність більше одного автомобіля, з дати випуску яких пройшло менше 15 років (крім мопеда і причепа); здійснення купівлі земельної ділянки, квартири, транспортного засобу, цінних паперів, віртуальних активів та інших товарів довгострокового вжитку на суму понад  50 тис. грн.; наявність у володінні більше ніж одного житлового приміщення (крім житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності, житла, розташованого в сільській місцевості або, яке розташованого на тимчасово окупованій території); наявність на депозитному рахунку коштів у сумі, що перевищує 100 тис. грн.

Консультації з зазначених питань можна отримати зателефонувавши: (06267) 5-36-97, +98 (066) 105-93-69, +38 (095) 689-06-86.