Звернення з нагоди Дня журналіста

Шановні журналісти!
Щиро вітаю із професійним святом!

Сучасне життя неможливе без засобів масової інформації. Газети, журнали, телебачення та інтернет-ресурси стали вагомою частиною нашого життя. Саме працівники медіа, перебуваючи у центрі подій, допомагають читачу, глядачу та слухачу отримувати найсвіжіші новини та орієнтуватися у безперервному потоці інформації.

Шановні журналісти Дружківки, у день вашого професійного свята, висловлюю вам  слова щирої вдячності за професіоналізм та сумлінну працю. Завдяки вашій оперативній роботі в оселі кожного дружківчанина щодня відкривається інформаційне вікно у світ і мешканці дізнаються про найважливіше, що відбувається у місті, регіоні, країні та світі. Сподіваюся, що ви й надалі докладатимете усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування дружківчан про суспільно-політичні, економічні та культурні події, надаючи всім нам кожного дня, кожної хвилини відчуття причетності до життя рідної громади.

У день професійного свята бажаю вам наснаги, невичерпної енергії та нових ідей.  Нехай творчий процес приносить тільки задоволення, чисельність вдячної аудиторії постійно поповнюється, коло друзів розширюється, а нові проєкти приносять успіх, задоволення та бажання творити знову і знову! Міцного вам здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, цікавих тем, якісних матеріалів та суспільного визнання!

 

 

 

 

        Міський голова                                                                                В.Б.ГРИГОРЕНКО