«Комсервіс» проводить роботи з  дератизації та дезінфекції

Під час апаратної наради під керівництвом секретаря міської ради Костянтина Хорса,  заслуховувалося питання щодо робіт з дератизації та дезінфекції у Дружківці. Актуальність даного питання постала минулого тижня та викликала чимало дискусій у містян: діти, побачивши щура біля  будинку, почали цькувати гризуна, чим спровокували його напад.

Комунальним службам було надано доручення приділити особливу увагу санітарно-технічному стану багатоквартирних будинків у місті, щоб уникнути неприємних інцидентів у подальшому. Сьогодні директор комунального підприємства «Комсервіс» Олег Родіонов відзвітував, що 02 червня 2021 року комунальним підприємством «Комсервіс» сумісно з Дружківською міською філією державної установи «Донецьким обласним лабораторним центром» проведено обстеження технічного підпілля та прибудинкової території будинку по вул. Космонавтів, 29, де й стався інцидент з щуром. Він проінформував, що на сьогодні майданчики розміщення сміттєвих контейнерів у цьому будинку чисті та оброблені розчином хлорного вапна. Прибудинкова територія прибирається щодня за графіком, технічне підпілля також забруднень не має, не підтоплене, залишки життєдіяльності гризунів не виявлені.

Також Олег Родіонов наголосив, що наразі по місту проведені всі необхідні заходи з дератизації та дезінфекції підвальних приміщень та прибудинкової території багатоповерхових житлових будинків. Для виконання цих робіт підприємством була проведена закупівля необхідних засобів для заходів з дератизації, дезінфекції та дезінсекції.

«Треба усунути всі передумови, щоб гризуни проникали в житлові будинки і там розселялися», - наголосив секретар міської ради. Дружківська міська рада та її виконавчий комітет запевняє, що всі необхідні заходи під особливим контролем керівництва. А також звертає увагу мешканців міста, на те, що гризуни нападають тільки в крайньому разі - заради захисту. Тож, навіть, якщо неприємна зустріч все ж таки відбулася, будьте обережні та намагайтеся уникнути контакту з небезпечною твариною.