Новий тариф на міських автобусних маршрутах

Нещодавно у сусідньому Краматорську зросли тарифи на пасажирські перевезення у громадському транспорті. Згідно з рішенням, проїзд у тролейбусах тепер коштуватиме 8 гривень, а в автобусах та міських маршрутках - 10 гривень. А що у Дружківці?

Попри всі складнощі у перевізників проїзд сягав 4 гривен. Але згідно з наданими розрахунками перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах даний тариф  не міг компенсувати всі витрати, адже на тариф впливає велика кількість чинників: зростання цін на пальне, комплектуючі та збільшення розміру мінімальної заробітної плати. Вартість проїзду у Дружківці не підвищувалася з 2017 року.

09 червня 2021 року під керівництвом секретаря міської ради Костянтина Хорса відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради, де і розглядалося питання про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Членами виконавчого комітету було прийнято рішення і встановлений тариф   6 гривен за одне перевезення.