Важливі питання обговорили під час апаратної наради

Підсумки зроблені, завдання отримані…

14 червня 2021 року під керівництвом міського голови Володимира Григоренка відбулася апаратна нарада, під час якої обговорювалися важливі питання життєдіяльності дружківської громади.

На виконання протокольних доручень заступниця міського голови Ганна Бузова доповіла про проведену роботу щодо обстеження наявних водойм на територіях приєднаних сіл і селищ на предмет організації під’їздів до водойм для забору води, а також про організацію питання щодо встановлення в місті систем WoterBox.

Ганна Бузова зазначила, що з настанням тепла ситуація з пожежами в природних екосистемах та території громади стає все далі болючішою, ліквідація таких пожеж відрізняється від інших тривалістю та потенційною можливістю збільшення масштабів. Тож з метою забезпечення пожежної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на територіях сільських населених пунктів Дружківської міської ради був проведений огляд місць у смт. Райське, селищах Торське, Софіївка та Миколайпілля, де є можливість забрати воду для пожежогасіння. Так, у ході перевірки виявлено, що існуючі засоби зовнішнього протипожежного водопостачання (річки, озера, водонапірні вежі) потребують облаштування під’їздів (організація насипу з щебня або піску), заглиблення стовбура води (організація ями на дні водойми) та інших робіт, які дозволять пожежним підрозділам провести забір води, мінімізувати його час та підвищити безпеку під час забору. Наразі, з метою зменшення шкоди від пожеж, травмування та загибелі людей до структурних підрозділів спрямовані листи щодо розрахунку необхідних матеріалів та витрат на обладнання місць забору води пожежною технікою та винесення цього питання на сесію міської ради.

Під час апаратної наради також підіймалися питання щодо виконання заходів з наповнення доходної частини бюджету громади за січень-травень 2021 року, про роботу муніципальної варти, також прозвучала важлива оперативна інформація директора Дружківської міської філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», начальників міського відділу охорони здоров’я та загального відділу, а також директора міського центру зайнятості. Староста смт. Райське та інших закріплених населених пунктів, що входять до Райського старостинського округу Вадим Левчинський докладно розповів про організацію роботи на території, на якій він здійснює свої повноваження. Завершилася нарада підведенням підсумків та отриманням завдань від міського голови на наступний тиждень.

Тож підсумки зроблені, завдання отримані, працюємо на благо дружківської громади далі.