Члени виконкому ухвалили рішення, що стосуються важливих сфер життя громади

07 липня 2021 року під керівництвом міського голови Володимира Григоренка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого розглядалися важливі питання забезпечення життєдіяльності дружківської громади.

Говорили про проведену роботу щодо економії енергоресурсів, про впровадження енергозберігаючих технологій, про закінчення навчального 2020-2021 року в освітніх закладах, а також про організацію та проведення заходів, присвячених 30-й річниці святкування Дня Незалежності України.

Про стан справ щодо економії паливно-енергетичних ресурсів та води, а також впровадження енергозберігаючих технологій на підприємствах житлово–комунальної і бюджетної сфери міста розповів начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Гейченко. Так, згідно з рішенням виконавчого комітету, щорічно при формуванні бюджету на наступний фінансовий рік повинні передбачатися кошти на впровадження реконструкції мереж зовнішнього освітлення населених пунктів Дружківської міської територіальної громади. Керівникам комунальних підприємств житлово–комунального господарства, а також закладів, установ та організацій рекомендовано вивчити питання можливості впровадження сучасних енергоефективних та енергозберігаючих технологій та вжити заходів щодо участі у грантових програмах з енергозбереження, а також не допускати збільшення витрат паливно–енергетичних ресурсів та води без збільшення обсягу робіт або надання послуг.

Детально з інформацією про закінчення навчального 2020-2021 року членів виконкому ознайомила начальник відділу освіти Світлана Лазебник. Вона зазначила, що навчальний рік у закладах освіти закінчили 5487 учнів, з яких 470 – отримали похвальні листи за високі досягнення у навчанні, 500 учнів отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, з них 39 мають свідоцтва з відзнакою, свідоцтва про здобуття повної середньої освіти отримали 278 випускників. За високі досягнення у навчанні випускники отримали 34 золоті та 3 срібні медалі.

Протягом навчального року 423 учні взяли участь у предметних олімпіадах, де посіли: на міському рівні 240 призових місць; у конкурсі Малої академії наук (міський рівень – 20, обласний – 7, де посіли 6 призових місць). Вихованці позашкільних закладів взяли участь у 64 міжнародних, Всеукраїнських та обласних творчих конкурсах, де посіли 133 призових місця. За підсумками участі дітей у різних конкурсах - творчих та інтелектуальних, одноразовою грошовою винагородою відзначили 55 учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів. Також активно проводилася робота щодо планування та забезпечення роботи таборів організованого дозвілля дітей - працювало 6 пришкільних таборів та 10 майданчиків,  охоплено 1062 дитини.

На сьогодні відділом освіти зібрано потребу на придбання Нової української школи, проведена попередня тарифікація, проаналізований стан мережі та забезпечення кадрами. Розпочато проведення поточних ремонтів у закладах освіти відповідно до плану та виконання  плану заходів з підготовки опалювальних систем закладів освіти, наразі здійснюється аналіз приписів Держспоживслужби та пожежної інспекції.

У ході засідання члени виконкому розглянули та ухвалили 46 проєктів рішень, запропонованих представниками структурних підрозділів міськради.