У Дружківці триває вакцинація від COVID-19

Вакцинація – це  один із найважливіших елементів для  подолання  пандемії. Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини від тяжкого інфекційного захворювання. ЇЇ стратегічна мета сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби.

Для досягненні цієї мети  потрібно, щоб не менше 60% населення були вакциновані. Вакцинація в Україні проходить поетапно та проводиться спеціально навченими медичними працівниками. Спочатку вакцинуються всі, хто найбільше потребує захисту та допомагає іншим: медичні працівники,  працівники навчальних закладів, військовослужбовці, соціальні працівники, літні люди вікової категорії 60 років і старше, в тому числі маломобільна група населення та особи, що   доглядають за ними,  інші особи  з підвищеним ризиком  інфікування  та розвитку  COVID-19.

До міського Центру первинної медико-санітарної допомоги надійшли вакцини від COVID-19: Комірнаті (Pfizer Bion Tech)  виробництва Бельгія, Астра  Зенека (Astra Zeneca) виробництва Корея, Сорона Вак (СoronaVac) виробництва КНР.  Усі вакцини безпечні та ефективно формують імунітет.

Вакцинація  проводиться в пунктах щеплень амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги з 800 до 1500, окрім суботи та неділі за адресами:

 - Амбулаторія  ЗП-СМ №1, вул.  Короленка,10;

- Амбулаторія  ЗП-СМ №2, вул.  Короленка,10;

- Амбулаторія  ЗП-СМ №3, вул.  Машинобудівників,56;

- Амбулаторія  ЗП-СМ №4, вул.  Машинобудівників,56;

- Амбулаторія  ЗП-СМ №5, вул.  Котляревського, 151;

- Амбулаторія  ЗП-СМ №6, вул.  Центральна, 117.

 

Станом на  6 липня 2021 року були проведені щеплення  від  COVID-19 вакциною  Pfizer Bion Tech - 678 особам, в тому числі  двократно 99 особам; вакциною  Astra Zeneca – 1260 особам, в тому числі двократно 295 особам;  вакциною СoronaVac – 234 особам, в тому числі  100 особам двократно.

Для отримання щеплення від тяжкого інфекційного захворювання  COVID-19  мешканці  громади можуть зареєструватися у свого сімейного лікаря чи на порталі «Дія» та через Національний  контакт – центр  з питань  протидії  COVID-19 за телефоном         0-800-60-20-19.