Про результати роботи говорили під час апаратної наради

12 липня 2021 року під керівництвом міського голови Володимира Григоренка відбулася апаратна нарада. Розглядався стан виконання протокольних доручень, більшість з яких стосувалися житлово-комунального сектора.

Під час наради минулого тижня міський голова акцентував увагу всіх керівників бюджетних організацій на необхідності приведення до ладу закріплених територій, а комунальним підприємствам він доручив активізувати роботу щодо покосу трави на території громади.

Тож сьогодні начальник управління житлового та комунального господарства Віктор Гейченко доповів про результати проведеної роботи. Віктор Гейченко  зазначив, що роботи з покосу трави та карантинних рослин ведуться комунальними підприємствами щодня. З урахуванням інтенсивності росту цих рослин, території оброблюються повторно. На сьогодні вже здійснений покіс трави на території уздовж автомобільних доріг та трамвайних маршрутів.  Викошено понад 191 гектарів.Працівниками підприємства «Спектр» проведений покіс трави по вул. Соборній,  Машинобудівників, Космонавтів, Енгельса, Дружби, О. Тихого, Севастопольській, О.Кошового, Б. Хмельницького, Паризької Комуни, Лісневського, а також у сквері «Перемоги» та міському парку  культури та відпочинку. Здійснювався також покіс трави й на кладовищах, що знаходяться на підпорядкованій громаді території. Підприємство «Комсервіс» проводить активну роботу з покосу трави на прибудинкових територіях. А комунальним підприємством «Дружківка автоелектротранс» вже здійснений покіс трави на площі орієнтовно 10 га. До кінця липня підприємство планує завершити покіс трави по вул. Кошевого О. в районі міської лікарні №2 та маршруту №1 по вул. Педагогічній.

Під час наради начальник муніципальної варти Валерій Єфремов проінформував присутніх щодо результатів проведеної роботи протягом тижня, а також про виконання приписів та протоколів, наданих підприємством під час проведення рейдів та обстежень територій міста щодо благоустрою. Старости Олексієво-Дружківки та села Софіївки доповіли про організацію роботи на підпорядкованих територіях та отримали слушні поради й пропозиції щодо розв’язання проблемних питань.  

Також прозвучала важлива оперативна інформація директора Дружківської міської філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», начальників міського відділу охорони здоров’я та загального відділу, а також директора міського центру зайнятості. Завершилася нарада підведенням підсумків та отриманням завдань від міського голови на наступний тиждень