Увага! Вже зовсім скоро розпочнеться голосування за проєкти Громадського бюджету - 2021!

Громадський бюджет - це те, що Вам потрібно! Коли Ви самі обираєте, на що витрачати кошти громади. Це Ваша можливість вирішити проблеми певної вулиці, мікрорайону, селища та, навіть, всього міста. Голосування триватиме з 15 по 30 липня. Підтримайте своїм голосом проєкт, який сподобався саме Вам і зробіть дружківську громаду краще!

А ми нагадаємо, що цього року голосування за проєкти Громадського бюджету здійснюватиметься в електронному вигляді, що надасть можливість голосувати на сервісі «Громадський бюджет» та в паперовому вигляді за наявності при собі паспорта громадянина України та е-паспорту в мобільному додатку «ДіЯ». Якщо Ви внутрішньопереміщена особа, необхідно додатково мати при собі довідку ВПО. Проголосувати можна лише за один проєкт.

Тож якщо Вам вже виповнилося 16 років і Ви мешкаєте у Дружківській міській територіальній громаді на законних підставах, а саме: зареєстровані, працюєте, навчаєтесь або маєте нерухомість на території громади, не втрачайте шанс підтримати свій проєкт фаворит. У разі, якщо паспорт громадянина України не має позначки реєстрації на території Дружківської міської територіальної громади, для підтвердження можуть використовуватись інші документи, наприклад: довідка ВПО або довідка з місця навчання, з місця роботи, витяг з реєстру про право власності тощо.

Проєкти за які мешканці громади віддадуть найбільше голосів будуть реалізовані вже у 2022 році. Тож не будьте байдужими, підтримайте громадські ініціативи, проголосуйте та зробіть нашу громаду кращою!

 Для того, щоб  проголосувати в електронному вигляді, необхідно перш за все авторизуватися в системі засобами ЕЦП/BankID/ Після чого з'явиться можливість (кнопка) "Проголосувати"

Детальну інформацію можна отримати у відділі економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради за адресою вул. Соборна,16, каб.213 або за номером +3080506540604 Євгенія Самсоненко.

 

З рішенням міської ради 

«Про затвердження міської цільової Програми «Громадський бюджет Дружківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» можна ознайомитися за посиланням: https://druisp.gov.ua/2017-02-06-14-02-52/10033:243t57jk789kl

 

Платформа громадського бюджету для голосування за посиланням: 

https://budget.e-dem.ua/1411700000?fbclid=IwAR3WIcVm22f5kcijfCvnTs-uq7bOXMcn51J9JK3JSylO0r2zphrsuLyFsdI