Звернення міського голови Володимира Григоренка

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної галузі!
Дорогі мешканці дружківської громади!

У самий розпал літа своє професійне свято відзначають представники найгарячіших спеціальностей – металурги та гірники. Цей день є одним із найважливіших для мешканців дружківської громади, адже протягом багатьох років металургійна та гірничодобувна галузі залишаються одними з пріоритетних напрямків економіки як України, так і нашого рідного міста.

Тисячі дружківських сімей сьогодні вітають своїх рідних, чия трудова доля пов'язана з гірничою та металургійною промисловістю. У багатьох родинах дружківчан ці професії передаються з покоління в покоління.

У день професійного свята я вітаю всіх міцних духом представників мужніх професій, праця яких є першоосновою всіх виробничих процесів. Бажаю добра, щастя, оптимізму, вагомих трудових успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та злагоди! Щиро дякую за внесок у суспільний добробут дружківської громади, за успішну реалізацію спільних соціальних проєктів, благодійну діяльність та активну участь у житті міста. Ви завжди були й залишаєтесь надією та опорою Дружківки. Зі святом!

 

 

 

 

Міський голова                                                                                В.Б.ГРИГОРЕНКО