Вітаємо адміністраторів ЦНАП!

6 вересня 2012 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про адміністративні послуги», яким започатковано принцип відкритості та прозорості, оперативності та своєчасності, організації доступності та зручності надання адміністративних послуг.

Сьогодні, з нагоди 9-ої річниці від Дня створення мережі ЦНАП, команду Центру надання адміністративних послуг Дружківки привітав заступник міського голови Олег Поляков. Він зазначив, що сьогодні Центр надання адміністративних послуг – це наша головна цінність та основа якісного сервісу. Адже саме вони стоять на передовій якісних змін у місцевому самоврядуванні. Завдяки їхньому професійному та неупередженому виконанню обов'язків збільшується ступень довіри громадян до влади. Вони орієнтовані на інтереси заявників і з задоволенням підбирають рішення з урахуванням унікальних потреб людини. Підказують заявнику яким чином можна комплексно отримати широкий спектр послуг. Завжди усміхнені й привітні. 

«Висловлюю вам щирі слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення системи надання адміністративних послуг в Дружківській міській територіальній громаді. Бажаю натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами. Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка та вдячність зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров’я, щастя та наснаги!» - наголосив Олег Поляков.

Від виконавчого комітету Дружківської міської ради Центру надання адміністративних послуг Олег Поляков вручив подяку, а працівницям ЦНАП Вікторії Жолоб та Світлані Коваленко за сумлінну, самовіддану та результативну працю, високий професіоналізм, старанне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у забезпеченні реалізації державної політики щодо удосконалення системи надання адміністративних послуг також подяку, квіти та подарунки.

Вітаємо адміністраторів ЦНАП! Пишаємося, що маємо таку команду професіоналів!

IMG_20210906_142249.jpg

IMG_20210906_142312.jpg