Привітання міського голови Володимира Григоренка

Шановні мешканці дружківської громади!

Від щирого серця вітаю з Днем міста!

 У житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. У цей день ми всі відчуваємо себе частинкою великої родини та з вдячністю згадуємо всіх, хто творив славетну історію Дружківки, збагачував її традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Сьогодні Дружківка - це красиве, сучасне місто з багаторічною історією, неповторними традиціями та пейзажами. І за всім цим стоять люди, люди різних професій, різного віку та різних захоплень. Саме ви, шановні дружківчани, робите рідне місто красивим. Адже усі досягнення, якими багата дружківська громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців.

Дякую кожному з вас за добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій Дружк івки.Усім, хто чесно, сумлінно й натхненно працює над розбудовою міста, хто прагне зробити його справжньою перлиною української Донеччини. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати та розвивати громаду.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків. Миру й добробуту вам і вашим родинам, здоров’я, радості та щастя! Зі святом!

 

 

Міський голова                                                                                                                          Володимир ГРИГОРЕНКО

1.1.jpg