У Дружківці пройшов традиційний велофестиваль «Дружбайк»

18 вересень на площі Молодіжній  шанувальників велосипедів знову зібрав фестиваль «Дружбайк», проведення якого стало вже традицією в Дружківці, це вже другий в цьому році захід. Ця подія об’єднала всіх небайдужих до велосипедів як дорослих, так і дітей. Їзда на велосипеді приносить велику користь здоров’ю - це довели учасники фестивалю «Дружбайк», тому що велосипед це не лише зручний, а й екологічний вид транспорту.

У цей день на площі Молодіжній працювало чимало локацій. Серед них пройшли навчальні змагання «Велолабірінт», під час яких учасники, не порушуючи правил дорожнього руху, відвідували контрольні пункти в заданій послідовності. Також працювала локація «Сліпа зона автомобіля», де проходило роз'яснення «сліпої зони», імітування проїзду на вантажному автомобілі. Інструктор Товариства Червоного Хреста України провів майстер-клас з навчання мешканців міста навичкам надання першої допомоги.                            Паралельно відбувся семінар - навчання правилам дорожнього руху, під час якого розповідали про пристрій автомобіля і принципи його обслуговування. В рамках заходу працювала локація «Мінна небезпека», де всі бажаючи могли послухати про небезпечні для життя предмети. А ще в заході взяли участь представники «Зоопатруля» з бесідою «Тварина – не іграшка». Наприкінці заходу пройшов традиційний велопробіг містом, після якого відбулася урочиста частина - нагородження переможців.

           Призери велофестивалю були нагороджені кубками, грамотами та солодкими подарунками.

         Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань здійснив туристичний клуб «Енергія» за підтримки відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради.

 

20210918_095653.jpg20210918_094609.jpg20210918_095039.jpg20210918_095017.jpg