У Дружківці пройшли змагання з тенісу настільного

17 вересня в спортивному комплексі «Грета» відбувся міський турнір з настільного тенісу, присвячений 240-й річниці Дружківки. У змаганнях взяли участь особи різного віку та статі: ветерани, учні старших класів гімназії «Інтелект», студенти фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, а також студенти та співробітники житлово-комунального фахового коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова міської організації ветеранів України Леонід Захватов, в якому розповів про славні традиції дружківського спорту. Після недовгої розминки учасники почали змагатися – кожен у своїй групі. До чверть фіналу виходили по 2 учасників з групи. Ігри були дійсно видовищними. До півфіналу вийшли 4 учасники. Микита Пророков з рахунком 1:2 переміг досвідченого  Віктора Саламаху, а Владислав Булавін з рахунком 2:0 переміг Олександра Демко. Нарешті, у фіналі зустрілися давні суперники, однокласники гімназії «Інтелект» Владислав Булавін і Микита Пророков. Фінал пройшов у запеклій боротьбі з напруженням емоцій.

За підсумками змагань серед ветеранів абсолютним переможцем став Віктор Саламаха, друге місце посів Олег Братіщенко, третім став Ігор Братіщенко. Серед молоді перемогу виборов Микита Пророков, другим став Владислав Булавін, третє місце посів Олександр Демко.

Чемпіони та призери були нагороджені кубками й грамотами, всі учасники отримали пам’ятні статуетки.

Організаторами змагань виступили Дружківська міська організація ветеранів України, відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради спільно з Дружківським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».