Дорогі земляки, шановна громадо!

       Від щирого серця вітаю з Новим Роком та з радісним святом народження Сина Божого!

       Традиційно від нового року ми очікуємо великих змін. Так нехай ці зміни виявляться яскравими, барвистими і трохи казковими! Нехай старий рік запам'ятається як ще один пройдений етап життя, який чогось навчив, щось дав для подальшого. А навчив він нас багато чому.

Протягом 2016 року міською радою залучено майже 65 млн.гривен через вже реалізовані проекти. Позитивний досвід у цьому напрямку дозволяє сподіватися на залучення грантових коштів для нових амбітних проектів у 2017 році. Вірю, що 2017-й стане роком змін для всієї країни, що надійний фундамент для побудови прогресивної, успішної, міцної і багатої європейської держави таки буде закладений і в Україні пануватимуть достаток, злагода та мир. Сподіваюсь, що спільними зусиллями та прийняттям виважених рішень ми здолаємо всі перешкоди на шляху задля покращення життя в рідному місті.

     Нехай наступаючий новий рік почне виправдовуватиме покладені на нього очікування вже з першого тижня січня, принесе стабільність, добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення самих зухвалих цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити мрії.

   Веселих Вам свят і Благословення Господнього!

Міський голова                                                                                               В.С.Гнатенко