Служба у справах дітей інформує

З метою профілактики негативних проявів серед дітей, запобіганню продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, служба у справах дітей Дружківської міської ради є організатором та координатором проведення спільних з відділенням поліції, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

інших суб'єктів соціальнох профілактичних рейдів «Діти вулиці». «Сім’я», «Канікули», «Урок», «Підліток», «Вокзал», рейдів - перевірок розважальних закладів та комп’ютерних клубів, відпрацювання місць масового відпочинку підлітків та молоді. 

     З метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах 6 січня 2017 року службою у справах дітей Дружківської міської ради сумісно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міським відділом поліції проведений профілактичний рейд «Сім'я». У ході проведеного рейду  за місцем проживання відвідано 9 сімей. З батьками  проведено інформаційно - роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей та створення задовільних умов для проживання, виховання та розвитку та неприпустимості залишення дітей без догляду.

     Соціальними службами та відділенням поліції робиться все від них залежне аби вберегти дітей та врятувати їх від асоціального життя та біди, яка може на них очікувати. Служба у справах дітей Дружківської міської радизакликає громадян бути уважними, відповідальними, приділяти більше уваги  дітям,  а у випадку, якщо  не можете знайти спільної мови зі своєю дитиною, не кидати все напризволяще, а звернутися до спеціалістів.