Робочий візит Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко

12.01.2017 у рамках робочої поїздки відбувся візит Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко та Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщених осіб України Вадима Черниша.

Зустрічав гостей міський голова Валерій Гнатенко, заступник міського голови Наталя Слесаренко та начальник відділу освіти Світлана Лазебник. У ході зустрічі гості відвідали  загальноосвітню школу № 17 Дружківської міської ради, яка визнана опорною,  ознайомилися з  ходом реконструкції. «Верховна Рада України прийняла визначне рішення та виділила 4 мільярди гривень на відновлення інфраструктури Донеччини. З них три мільярди буде витрачено на Донецьку область, а мільярд на Луганську. Важливо, щоб кожна копійка з бюджетних коштів була правильно використана. І ось ми приїхали, щоб на власні очі побачити та перевірити, як використовуються бюджетні кошти. Ці об’єкти вибиралися безпосередньо міськими радами, райдержадміністраціями, ВЦА та облдержадміністрацією", – наголосила Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко особисто передала директору школи україномовну літературу для  шкільної бібліотеки, поспілкувалася з робітниками та відповіла на питання журналістів.