Нові квартири - початок нового щасливого життя

Для кожної людини набуття власного житла - одне з найголовніших подій у житті, що дає впевненість у завтрашньому дні і можливість у повній мірі відчути тепло рідного вогнища.

У Дружківці діти, які залишилися без піклування батьків, отримують житло згідно міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2017 роки», яка була прийнята у 2013 році. За результатами колегії обласної державної адміністрації Дружківка посіла перше місце в Донецькій області у вирішенні питань щодо реалізації цієї програми.

З початку 2017 року в Дружківці власне житло вже отримали 7 осіб з числа дітей, які мають на нього право згідно законодавства.Всі квартириготові для проживання, в них проведенийкапітальний ремонт і підключені всі комунікації. Ключі від власного житла діти отримали з рук міського голови Валерія Гнатенко в урочистій обстановці під час святкування Дня міста. Щасливими володарями квартир в цьому році стали Василь Бондаренко, Михайло Александров, Анастасія Лазебник, Денис Листопад, Яна Листопад, Надія Понамарьова та Наталя Борщова.

Щодо майбутніх мешканців варто відмітити, що це особливі новосели. Це сім осіб, сім непростих доль. У дитинстві ці дружківчани залишилися без батьків, але це не завадило знайти себе в професії, створити родини, стати щасливими батьками. Попереду їх чекають  радісні та добрі зміни на краще, для них почався новий етап життя  та  приємні клопоти.

Дружківська міська рада, її виконавчий комітет бажають юним дружківчанам тепла та затишку у нових оселях.