Оголошення

Презентація логотипів міста Дружківки


Увага! Електронні консультації! 

         В рамках проекту «Надання консультаційних послуг щодо сприяння добровільному об’єднанню у 13 громадах Донецької та Луганської областях», що реалізується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки ЄС та виконується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку». запрошуються представники  громадських активістів, представників бізнесу та усіх зацікавлених осіб безкоштовно отримати електронні консультації щодо процесу об’єднання громади та можливих наслідків (в сфері освіти, адміністративних послуг, охорони здоров’я, безпеки, ведення бізнесу, ЖКГ тощо).
         Для отримання дистанційної консультації потрібно скористатись Ваучером  за посиланням: http://bit.ly/2yt4sOP  
         Запитання надсилайте на електронну пошту у формі заповненого Ваучера: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
1 Ваучер надає до 10 безкоштовних консультацій. Проте Ви можете використати потрібну Вам кількість консультацій та Ваучерів.
Консультації надаватимуться дистанційно у робочі дні (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00) та не більш ніж через 2 робочі дні після електронного запиту. 
      Будь ласка, при відправленні електронного запиту вкажіть контактний номер, по якому можна буде з Вами зв’язатись у разі необхідності уточнення інформації.


 Увага! Корисна інформація щодо участі у конкурсі ДонОДА "Український Донецький куркуль"

   Увага! Конкурс!

   Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  з метою стимулювання  процесів збору, відзначення й поширення кращих практик та ініціатив органів місцевого самоврядування оголосив прийом заявок на конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" 2017 року.

Примірні форми заявок та вимог


Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму інформує про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико-художній музей». 

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради надає скановані копії документів, які надійшли до відділу  від кандидата на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико - художній музей»  Кривоносової Світлани Валер’янівни  у рамках проведення повторного конкурсу  на посаду (додається).


Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської  міської  ради  надає відеозапис  процедури жеребкування між представниками громадських організацій, які представили свої кандидатури до участі у складі  конкурсної комісії  у рамках  проведення повторного конкурсу на заміщення посади директора  комунального закладу культури «Дружківський історико - художній музей».

     Жеребкування здійснювалося  07.09.2017 об 09.00  у приміщенні виконавчого комітету Дружківської міської ради.

 Наказ щодо створення конкурсної комісії (додається)


      Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради інформує, що перше скликання засідання конкурсної комісії  щодо проведення повторного конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико- художній музей» відбудеться  13.09.2017 о 15.00  у  кабінеті  116   виконавчого комітету Дружківської міської ради. 

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  інформує про надходження 13.09.2017 заяви від кандидата на посаду директора Дружківського історико - художнього музею  Кривоносової Світлани Валер’янівни про відмову від участі у конкурсі (додається).

Заява конкурсанта