Статут територіальної громади м.Дружківка

Україна

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 27.02.2019 № 7/55-16 

м. Дружківка

Про затвердження Статуту територіальної громади міста Дружківки

 

           Враховуючи історичні, національно-культурні, соціально-економічні можливості у здійсненні місцевого самоврядування територіальною громадою міста, з метою створення необхідних умов для повної реалізації членами територіальної громади міста Дружківки прав на участь в здійсненні місцевого самоврядування, беручи до уваги результати громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Дружківки та діяльності робочої групи з питань розробки Статуту територіальної громади міста Дружківки, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, керуючись Конституцією України, Європейською Хартією місцевого самоврядування, ст. 19, п. 48 ч. 1 ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Статут територіальної громади міста Дружківки (додається).
  2. Секретарю міської ради (Бучук):

         2.1. Забезпечити оприлюднення Статуту територіальної громади міста Дружківки на офіційному веб-сайті міської ради;

         2.2. Оформити необхідні реєстраційні документи та подати їх для проведення державної реєстрації Статуту територіальної громади міста Дружківки відповідно до чинного законодавства України.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Григоренко).

Міський голова                                                                      В.С.ГНАТЕНКО


СТАТУТ територіальної громади міста Дружківки


ПОЛОЖЕННЯ про загальні збори громадян за місцем проживання в місті Дружківка