Дружківський міський центр зайнятості запрошує до співпраці!

 

Надаємо допомогу у вирішенні Ваших кадрових питань!

             Маєте потребу у працівниках?

Ви можете отримати кваліфіковану допомогу консультанта роботодавця у підборі персоналу, обравши зручний для Вас метод пошуку працівників:

 • організацію та проведення групових та масових заходів з метою оперативного підбору кадрів (ярмарки та міні-ярмарки вакансій, ділові зустрічі, семінари, Дні відкритих дверей на підприємстві, презентації роботодавців, наради, зустрічі, “Круглі столи” тощо);
 • проведення роботодавцями співбесіди з кандидатами на робочі місця, в тому числі, з використанням інтернет-технологій, таких як Skype, Viber.
 • Відчуваєте труднощі з пошуком працівників необхідної професії та відповідної кваліфікації?
 • Консультант роботодавця запропонує Вам скористатись послугою професійного навчання шукачів роботи на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця;

Професійне навчання організовується в вищих навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, безпосередньо на виробництві, в тому числі з використанням елементів дуальної форми навчання.

                Створюєте нові робочі місця та потребуєте фінансової підтримки?

 • Державна служба зайнятості здійснює компенсаційні виплати роботодавцям у розмірі єдиного соціального внеску;
 • на компенсацію по сплаті єдиного соціального внеску можуть розраховувати ті роботодавці, що створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них безробітних за направленням служби зайнятості і чия діяльність відповідає певним вимогам.

                Працевлаштовуєте внутрішньо переміщених осіб?

 • Державна служба зайнятості здійснює компенсаційні виплати:
 • витрат роботодавця на оплату праці (але не вище середнього рівня заробітної плати, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць) за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів тривалістю не більше 6 календарних місяців;
 • витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб строком не менше ніж на 12 календарних місяців, на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб.

               Бажаєте здійснити перепідготовку або підвищення кваліфікації Ваших працівників?

 • служба зайнятості пропонує окремим категоріям громадян скористатися правом на одноразове отримання ваучера для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями пріоритетних видів економічної діяльності. Оплата ваучерів здійснюється службою зайнятості.

         Потребуєте консультацій, пов’язаних з додержанням норм законодавства про працю і зайнятість?

Ваш консультант проінформує щодо:

 • додержання норм законодавства про працю і зайнятість, державного соціального страхування на випадок безробіття, у тому числі при вивільненні або звільненні працівників;
 • використання праці іноземців;
 • працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці;
 • надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном тощо.

Використовуючи сучасні технології, нові методики з підбору кадрів на замовлення роботодавця, гарантуємо надання якісних послуг з професійного підбору кадрів. 

Адже успіх та процвітання будь-якої компанії залежить від професійно підібраного колективу!

Звертайтесь за адресою:

Дружківський  міський центр зайнятості
тел.: (06267) 4 – 47 – 22