Документ № 8/8-3 від 25.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

30.03.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

25.03.2021 м. Дружківка №8/8-3
 
Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції

     З метою створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про Східний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакцій (додаток).
  2. Уповноважити директора Східного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Бондаря А.О. здійснити заходи щодо державної реєстрації Положення про Східний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради  у порядку, встановленому чинним законодавством України та затвердити Порядок надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках на території Дружківської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
  3. Визначити таким, що втратило чинність рішення Дружківської міської ради від 28.08.2018 №7/47-1 «Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції».
  4. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виниченко Н.М.
  5. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін), та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура).

 

 

Міський голова                                                                            В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК