Документ № 8/9-7 від 31.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

06.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

31.03.2021 м. Дружківка №8/9-7
 
Про затвердження Гендерного профілю м. Дружківка

Розглянувши службовий лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Пивовар Ю.А. від 16.02.2021 № 0.132/122/21 про створення  Гендерного профілю міста Дружківка, з метою моніторингу забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у громаді, підвищення рівня ґендерної обізнаності та ґендерної чутливості влади і громади, популяризації серед громади важливості збору та використання ґендерної статистики, враховуючі п.2 рішення виконавчого комітету від 05.02.2020 № 25  «Про  виконання  Закону України «Про забезпечення рівних прав та  можливостей жінок і чоловіків»  в м. Дружківка», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

  

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Гендерний профіль  м. Дружківка (додаток).
  2. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  (Пивовар) здійснити заходи щодо  оновлення статистичних даних  Гендерного профілю м. Дружківка з урахуванням даних Дружківської міської  територіальної  громади за 2021 рік, залучивши  відповідні структурні підрозділи Дружківської міської ради, громадськість, відкриті офіційні джерела, та надати його на розгляд міської ради  у січні  2022 року.
  3. Рекомендувати Головному управлінню  статистики у Донецькій області (Зелений) забезпечити надання відділу з питань  культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської  міської ради  статистичних даних, які передбачені планом державних статистичних спостережень на відповідний рік, у розрізі міста Дружківка та прилеглих йому селищ міського типу.
  4. Координацію роботи щодо виконання  даного  рішення  покласти  на начальника відділу з   питань  культури,  сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської міської ради Пивовар Ю.А.
  5. Контроль щодо виконання  даного рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик).

 

Міський голова                                                                                                                              В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

Додаток1