Документ від 13.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

13.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

13.04.2021 м. Дружківка
 
Про припинення права користування громадянина Швецова А.О. на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Покровська, 52

Розглянувши заяву громадянки Шевкунової Вікторії Анатоліївни від 19.03.2021 про припинення права постійного користування земельною ділянкою для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Покровська, 52, враховуючи свідоцтво про смерть Швецова Анатолія Олексійовича серія ІІ-НО №14585 видану 05.01.2021, а також пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва,  згідно зі ст. ст.12, 141 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997                          № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право постійного користування громадянином Швецовим Анатолієм Олексійовичем земельною ділянкою для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Донецька область м.Дружківка, вул.Покровська, 52 площею 0,0676 га у зв’язку зі смертю. Державний акт на право постійного користування землею від 25.11.1999 №0027 вважати таким, що втратив чинність. Земельну ділянку зарахувати до земель запасу житлової та громадської забудови Дружківської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                    В.Б. ГИГОРЕНКО

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про припинення права користування громадянина Швецова А.О. на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Покровська, 52»

Зазначеним рішенням, передбачається припинити право користування громадянином Швецовим Анатолієм Олексійовичем земельною ділянкою для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Донецька область м.Дружківка, вул.Покровська, 52 площею 0,0676 га  у зв’язку зі смертю. Державний акт на право постійного користування землею від 25.11.1999 №0027 вважати таким, що втратив чинність. Земельну ділянку зарахувати до земель запасу житлової та громадської забудови Дружківської міської ради.

Реалізація рішення дозволить врегулювати правовідносини на земельну ділянку.

Начальник відділу земельних ресурсів                                                    С.О. Петрусенко