Документ від 13.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

13.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

13.04.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс»Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення

           Розглянувши службовий лист Дружківського міського центру соціальних служб (Бикова)  від  07.04.2021 № 0.135/110/21 щодо передачі з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення, площею 39,6 кв.м, розташованого за адресою: м. Дружківка, вул. Космонавтів, буд. 15, з метою проведення групових заходів,  керуючись ч. 5 ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

         ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення, площею 39,6 кв.м, розташованого за адресою: м. Дружківка, вул. Космонавтів, буд. 15.
  2. Комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов) та Дружківському міському центру соціальних служб (Бикова) здійснити заходи щодо прийому – передачі нежитлового приміщення, зазначеного в п.1, у порядку, передбаченому діючим законодавством України..
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

Пояснювальна записка

д о  п р о е к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

 

«Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс»Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського

центру соціальних служб нежитлового приміщення»

               Проєкт рішення «Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс»Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення» передбачає передачу нежитлового приміщення, площею 39,6 кв.м, розташованого за адресою: м. Дружківка, вул. Космонавтів, буд. 15 з балансу комунального підприємства «Комсервіс»Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб» для проведення групових заходів центру.

Начальник Управління житлового та

комунального господарства                                                            В.О. ГЕЙЧЕНКО