Документ від 13.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

13.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

13.04.2021 м. Дружківка
 
Про внесення змін до рішення Дружківської міської ради від 29.07.2020 № 7/75 – 13

        Розглянувши службовий лист начальника комунального підприємства Дружківське міське бюро технічної інвентаризації від 12.04.2021 № ВИХ 288 (Вірниченко С.О.), у зв’язку з кадровими змінами, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                                                              

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення Дружківської міської ради від 29.07.2020 № 7/75-13 « Про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської ради», а саме:

1.1. вивести зі складу органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської ради, члена органу приватизації -  головного спеціаліста сектору з юридичних питань відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради Радченко О.О.;

1.2. ввести до складу органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської ради, члена органу приватизації - головного спеціаліста з юридичних питань юридичного відділу виконавчого комітету Дружківської міської ради Шевцова Євгена Сергійовича.

  1. Координацію робот щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                  В. Б. ГРИГОРЕНКО

                                                Пояснювальна записка

                          до проєкту рішення Дружківської міської ради

Про внесення змін до рішення Дружківської міської ради від 29.07.2020 № 7/75-13

              У зв’язку зі звільненням з займаної посади головного спеціаліста сектору з юридичних питань відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради Радченко О.О. пропонується внести зміни до рішення Дружківської міської ради від 29.07.2020 № 7/75–13 «Про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської ради», а саме: вивести зі складу органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської ради  головного спеціаліста сектору з юридичних питань відділу з організаційної, юридичної     роботи     та     контролю    виконавчого    комітету   Дружківської  міської  ради

Радченко О.О. та ввести до складу головного спеціаліста з юридичних питань юридичного відділу виконавчого комітету Дружківської міської ради Шевцова Євгена Сергійовича.

Начальник комунального підприємства

Дружківське міське бюро

технічної інвентаризації                                                                С.О.ВІРНИЧЕНКО