Документ від 13.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

13.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

13.04.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» матеріальних цінностей

           Розглянувши службовий лист Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко)  від  13.04.2021 № 0.1123/363/21 щодо передачі з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» матеріальних цінностей, керуючись ч. 5 ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

         ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» матеріальних цінностей, а саме: світлоточок у кількості 35 одиниць, загальною вартістю 2100 грн.
  2. Підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Горбаньова) та Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) здійснити заходи щодо прийому – передачі матеріальних цінностей, зазначених в п.1, у порядку, передбаченому діючим законодавством України..
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

Пояснювальна записка

д о  п р о е к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

 

«Про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» матеріальних цінностей»

               Проєкт рішення ««Про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» матеріальних цінностей» передбачає передачу світлоточок у кількості 35 одиниць, загальною вартістю 2100 грн. з балансу Управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» для поновлення вуличного освітлення в селі Торське.

Начальник Управління житлового та

комунального господарства                                                            В.О. ГЕЙЧЕНКО