Документ № РМГ/04/0.1/111/21 від 29.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

06.05.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.04.2021 м. Дружківка №РМГ/04/0.1/111/21
 
Про участь у конкурсі «Наша громада»

Розглянувши службовий лист начальника відділу економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради Коротун М.С. від 20.04.2021 №0.121/102/21 щодо участі Дружківської міської територіальної громади з проєктом «MUSIC-ART FEST in DRUZHKIVKA» у конкурсі «Наша громада» (далі – Конкурс), організованому Товариством з обмеженою відповідальністю  «СЛМ Новини» та Громадською організацією «Український Кризовий Медіа-Центр», яка є партнером Конкурсу у рамках програми USAID «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE) з метою забезпечення реалізації інвестиційних проєктів громади, пропаганди інвестиційної привабливості території громади, розвитку культури та туристичних магнітів Дружківської міської територіальної громади, керуючись ст. 42 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Взяти участь у конкурсі «Наша громада» з проєктом «MUSIC-ART FEST in DRUZHKIVKA».
  2. Відділ економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради (Коротун) спільно з комунальним закладом «Дружківська мистецька школа» Дружківської міської ради (Семенченко) підготувати конкурсну пропозицію для участі в конкурсі “Наша громада”.
  3. Підтвердити, що ідея проєкту «MUSIC-ART FEST in DRUZHKIVKA» відповідає Програмі економічного і соціального розвитку Дружківської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Дружківської міської ради від 02.03.2021 №8/6-1.
  4. Визначити представником Дружківської міської територіальної громади, як учасника Конкурсу, Семенченко Марину Олександрівну – директора комунального закладу «Дружківська мистецька школа» Дружківської міської ради, яка має повноваження від імені громади-учасника в обсязі, передбаченому Офіційними правилами Конкурсу, зокрема на координацію роботи щодо розробки, подання на Конкурс та реалізації проєкту «MUSIC-ART FEST in DRUZHKIVKA».
  5. Підтвердити згоду з Офіційними правилами Конкурсу.
  6. Координаційне забезпечення щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.

Міський голова                                                                                            В.Б.ГРИГОРЕНКО