Документ від 11.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.05.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

11.05.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дружківської міської територіальної громади

     Розглянувши лист відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) ) від 28.04.2021 № 345/0/52-21, на виконання ст.ст. 37,39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» та з метою приведення  у відповідність документів до умов проведення конкурсу на посаду керівника  комунальних закладів загальної середньої освіти Дружківської міської територіальної,   керуючись ст.25 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», Дружківська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дружківської міської територіальної громади (Додаток).
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 05.09.2018 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення директорів комунальних закладів загальної середньої освіти міста Дружківка».
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є..
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, сорту та молоді (Кулик).

Міський голова                                                            В.Б. ГРИГОРЕНКО                                    

ДОДАТОК

ПОЛОЖЕННЯ