Документ від 11.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.05.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

11.05.2021 м. Дружківка
 
Про внесення змін до рішення Дружківської міської ради від 31.03.2021 №8/9-5 «Про затвердження Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради у новій редакції»

         Розглянувши службовий лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді,    спорту та туризму Пивовар Ю.А.  від 20.04.2021 № 0.132/320/21 про необхідність   внесення змін до рішення Дружківської міської ради від 31.03.2021 №8/9-5 «Про затвердження               Положення   про  відділ з питань  культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської  міської ради у новій редакції»,  з метою упорядкування та удосконалення роботи відділу з питань культури, сім’ї,  молоді, спорту та туризму Дружківської міської  ради, керуючись  ч.4 ст.54 Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве   самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення міської ради  від 31.03.2021 №8/9-5 «Про затвердження             Положення  про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської     міської ради у новій редакції», а саме:

1.1 Підпункт 3.1. пункту 3  Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської  міської ради викласти у наступній редакції:

       «Відділ  здійснює   керівництво  закладами  культури  (комунальний   заклад   культури   «Дружківський   історико – художній   музей»;   комунальний  заклад    «Дружківська            мистецька школа»;    комунальний    заклад   Дружківська міська центральна бібліотека                  ім. Лесі  Українки; комунальне підприємство «Дружківський міський парк культури та                відпочинку» Дружківської міської ради, комунальний заклад «Клуб смт. Райське» Дружківської міської ради, комунальний заклад «Базовий поліфункціональний культурний центр  Дружківської міської ради»), та закладами фізичної культури (комунальне                          підприємство «Дружківська льодова арена» Дружківської міської ради,  Дружківський             міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Дитячо-юнацька спортивна школа  Дружківської міської ради), координує  їх  діяльність,  надає    методичну  та                    практичну  допомогу  організаціям  і установам,  які     відносяться    до  його сфери                         діяльності, сприяє вирішенню  питань соціально - економічного розвитку»;

1.2 Підпункт 4.2. пункту 4 Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та     туризму  Дружківської  міської ради викласти у наступній редакції:

 «Начальник відділу:

а) укладає контракти з керівниками  закладів  культури, які узгоджуються  міським                   головою. Контракт або призначення на посаду не може бути здійсненим з особою, яку притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією. Рішення про звільнення або притягнення до дисциплінарного провадження такої особи може бути тільки після отримання судового рішення».

  1. Уповноважити начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської  міської ради Пивовар Ю.А. здійснити заходи  щодо проведення державної           реєстрації змін до Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму                 Дружківської міської ради у порядку, встановленому чинним   законодавством України.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

 

Міський голова                                                                       В.Б.ГРИГОРЕНКО

ДОДАТОК