Документ від 11.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.05.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

11.05.2021 м. Дружківка
 
Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди комунальної власності Дружківської міської територіальної громади

            Враховуючи заяву державної установи «Центр пробації» опубліковану 12.04.2021 через електронну торгову систему про включення нежитлового вбудованого приміщення площею 88,4 кв.м., розташованого за адресою: вул. Кошового О., 27, м. Дружківка, Донецька обл. до Переліку другого типу для розташування Дружківського міського відділу філії державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, розглянувши службовий лист начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. від 15.04.2021 № ВИХ - 0.1122/368/21 щодо включення нежитлового приміщення до Переліку другого типу для передачі в оренду нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської територіальної громади, без проведення аукціону, відповідно до п.10 постанови Кабінету Міністрів від 04.11.1995                    № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», ст.15 Закону України від 03.10.2019  № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

               ВИРІШИЛА:

 1. Включити до Переліку другого типу об’єкта оренди комунальної власності Дружківської міської територіальної громади - нежитлове вбудоване приміщення площею 88,4 кв.м., розташованого за адресою: вул. Кошового О., 27, м. Дружківка, Донецька обл.
 2. Затвердити умови оренди зазначеного в п.1 майна комунальної власності Дружківської міської територіальної громади:
  • Визначити цільове призначення об’єкту – розміщення Дружківського міського відділу філії державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.
  • Встановити строк оренди об’єкту – 5 років.
  • Встановити оренду плату у розмірі - 1 грн. в рік без ПДВ.
 3. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради оприлюднити інформаційне повідомлення про передачу вищезазначеного об’єкта оренди без проведення конкурсу ц строки та спосіб, визначені чинним законодавством України.
 4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з      питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО